OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 marca 2022 IV Niedziela Wielkiego Postu

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania, zaś Gorzkie Żale  o godz. 17.30.

  2. Trwa Wielki Post. W kościele i kaplicy są wystawione kosze na jałmużnę postną na paczki dla ubogich rodzin z naszej parafii. Prosimy o artykuły żywnościowe lub ofiary pieniężne, które można wrzucać do puszki przy figurce św. Antoniego. Trwa też nadal zbiórka środków medycznych na pomoc rannym na Ukrainie. Dziękujemy za wszelkie wsparcie okazywane ofiarom wojny.

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  4. We czwartek  adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00 do 21.00.

  5. W piątek z racji I piątku miesiąca spowiedź z rana podczas Mszy św., a po południu od godz. 17.45.

  6. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o Niepokalanym Sercu N.M.P. o godz. 8.00. Kapłani w tym dniu udadzą się z Komunią św. do chorych.

  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje prowadzone przez o. Redemptorystę. Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św. O godz. 17.00 spotkanie Kółek Różańcowych.  

  8. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii, przekazywanymi na konto parafialne. Podczas ostatniej zbiórki w niedzielę zebrano kwotę 3.300 zł.  Bóg zapłać.