OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17 października 2021 – XXIX Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

 

  1. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 17.45. Również w ciągu tygodnia zapraszamy na różaniec o tej samej godzinie, zaś w czwartek szczególnie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Zachęcamy także do wspólnej modlitwy różańcowej w domach i w ramach Kółka Różańcowego.

  2. Jutro Święto św. Łukasza Ewangelisty, zaś we wtorek wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika.

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana.

  4. W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia, zaś wieczorem na  adorację od 20.00 do 21.00. Jest to dzień wspomnienia św. Jana Pawła II, papieża.

  5. Za tydzień spotkanie kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o 11.00 w kościele dolnym.

  6. Przyjmujemy już intencje mszalne na przyszły rok, a także na listopadowe Msze święte zbiorowe za zmarłych oraz wypominki. Zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

  7. Zapraszamy do kaplicy w poniedziałki i czwartki o 20.00, po wieczornej Mszy św., osoby poszukujące Boga i chcące pogłębiać wiarę.

  8. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Podczas ostatniej zbiórki w ubiegłą niedzielę zebrano kwotę 5.100 zł. Bóg zapłać.