OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 10 października 2021 – XXVIII Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Bez kategorii,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele Msza św. spotkanie kandydatów do bierzmowania, a o godz. 17.45 nabożeństwo różańcowe.

  2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe każdego dnia o godz. 17.45, zaś w czwartek szczególnie dzieci wraz z rodzicami. Również zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej domach i Kółkach Różańcowych.

  3. Dziś obchodzony jest w całej Polsce Dzień Papieski. Zachęcamy wiernych do włączenia się w centralne obchody w Warszawie oraz zbiórkę pieniędzy na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.

  5. W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia, zaś wieczorem na  adorację od 20.00 do 21.00. Jest to dzień wspomnienia św. Teresy z Avili, dziewicy i doktora Kościoła.

  6. W sobotę zapraszamy o godz. 15.00 na Mszę św. i adorację do godz. 17.45. W tym dniu wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. Jest to także 43 rocznica wyboru papieża Jana Pawła II.

  7. Przyjmujemy już intencje mszalne na przyszły rok i listopadowe Msze święte zbiorowe za zmarłych oraz wypominki. Zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

  8. Zapraszamy do kaplicy w poniedziałki i czwartki o 20.00, po wieczornej Mszy św. osoby poszukujące Boga i chcące pogłębiać wiarę.

  9. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.