OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26 września 2021 – XXVI Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś po Mszy św. godz. 11.00 w dolnym kościele spotkanie uczniów klas ósmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, nieszpory o godz. 18.00.

  2. Jutro wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana; zaś we wtorek wspomnienie św. Wacława, męczennika.

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, zaś w czwartek wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.

  4. Od piątku rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.45. W każdy zaś czwartek zapraszamy na różaniec dzieci wraz z rodzicami. W tym dniu rozpoczniemy przyjmowanie wypominek za zmarłych i intencje mszalne na przyszły rok. Chętnych zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej.

  5. W I piątek miesiąca spowiedź z rana podczas Mszy św., zaś po południu od godz. 17.45. Wieczorna adoracja od 20.00 do 21.00 poprzedzona będzie pierwszą z cyklu konferencji pierwszopiątkowych „Duchowe drogowskazy świętych” – w najbliższy piątek o św. Teresie od Dzieciątka Jezus, której wspomnienie przypada tego dnia.

  6. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o Niepokalanym Sercu N.M.P. o godz. 8.00. Kapłani w tym dniu udadzą się z Komunią św. do chorych. Jest to dzień wspomnienia św. Aniołów Stróżów.

  7. Za tydzień o godz. 12.30 w dolnym kościele Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św., zaś o godz. 17.00 spotkanie Kółek Różańcowych.

  8. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.