OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19 września 2021 – XXV Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś o godz. 12.30 w dolnym kościele Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św., nieszpory o godz. 18.00.

  2. Jutro wspomnienie św. Męczenników Andrzeja, kapłana i towarzyszy, zaś w we wtorek Święto św. Mateusza, apostoła.  

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  4. W czwartek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, kapłana.  

  5. W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia oraz wieczorną adorację od 20.00 do 21.00.

  6. W sobotę swoje imieniny będzie obchodził ks. Władysław Grędowski. Życzymy wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej w pełnieniu misji kapłańskiej.  

  7. Za tydzień w niedzielę po Mszy świętej o 11.00 w kościele dolnym spotkanie dla uczniów klas ósmych, którzy chcą rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy wszystkich ósmoklasistów mieszkających w naszej parafii, niezależnie od tego, czy uczą się w SP 280 czy innej szkole. Natomiast licealiści i studenci zainteresowani bierzmowaniem proszeni są o zgłoszenie się bezpośrednio do księdza Krystiana.

  8. Parafia poszukuje osób chętnych do pracy w kuchni przy przygotowaniu posiłków dla księży. Więcej informacji  w zakrystii lub w kancelarii.

  9. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.