OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12 września 2021 – XXIV Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś taca jest przeznaczona na seminarium. Nieszpory o godz. 18.00.

  2. Jutro wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora. W tym dniu o godz. 19.00 w dolnym kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. Jest to dzień wspomnienia Najśw. Maryi Panny Bolesnej.

  4. W czwartek zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, Mszę św. i adorację do godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie św. Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa.

  5. W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia oraz wieczorną adorację od 20.00 do 21.00. Jest to dzień wspomnienia św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa, zaś w sobotę obchodzić będziemy Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika,  patrona Polski.

  6. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 w dolnym kościele Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.

  7. Parafia poszukuje osób chętnych do pracy w kuchni przy przygotowaniu posiłków dla księży. Więcej informacji  w zakrystii lub w kancelarii.

  8. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Podczas zbiórki w ubiegłą niedzielę zebrano kwotę 3.8 tys. zł. Bóg zapłać.