OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23 maja 2021 – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania, a  nabożeństwo majowe o godz. 17.45.

  2. Dziś w Uroczystość Zesłania Ducha św. można uzyskać odpust zupełny za udział w publicznym odśpiewaniu hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź”

  3. Jutro Święto Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. w tym dniu o godz. 7, 8, 9, 18.30 i 19.15.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie św. Filipa Neri, kapłana, zaś w czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

  5. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia. Wieczorem w kościele dolnym adoracja Najświętszego Sakramentu od 20.00 do 21.00. W tym dniu przypada rocznica śmierci Czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.

  6. W sobotę wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

  7. Za tydzień po Mszy św. o 11.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

  8. Przypominamy, że okres Komunii wielkanocnej trwa do Niedzieli Trójcy Przenajświętszej, czyli w tym roku do 30 maja. Zachęcamy do sakramentalnej spowiedzi i Komunii św. Również za tydzień na Mszy św. o godz. 11.30 rocznica I Komunii św.

  9. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.