OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21 marca 2021 – V Niedziela Wielkiego Postu

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś po Mszy św. o 11.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.  Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.30.

  2. Rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne prowadzone przez o. Alberta z zakonu paulinów. Nauki dziś podczas każdej Mszy św., a od poniedziałku do środy o godz. 9.00, 17.00, 18.30 i 20.00. Spowiedź podczas każdej Mszy św.  

  3. W kościele i kaplicy są wystawione kosze na jałmużnę postną na paczki dla ubogich rodzin z naszej parafii. Prosimy o artykuły żywnościowe lub ofiary pieniężne do puszki. Podczas zbiórki w ostatnią niedzielę do puszek zebrano kwotę 3.500 zł. Bóg zapłać.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  5. W czwartek odpust w naszej parafii. Msze święte o 7.00, 8.00, 9.00 i uroczysta Msza odpustowa o 18.30. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Również w tym dniu, podczas Mszy św. odpustowej zostaną złożone przyrzeczenia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, którego życie jest zagrożone. Osoby pragnące adoptować takie dziecko zapraszamy na Mszę św.. Deklaracje są wyłożone na stoliku pod chórem.   

  6. W piątek o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia oraz na ostatni przed Triduum Paschalnym Wieczór Krzyża Świętego: Mszę świętą o 19.15, a po niej Drogę Krzyżową o 20.00.

  7. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach św.  

  8. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać!