OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 14 marca 2021 – IV Niedziela Wielkiego Postu

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, kolejne za tydzień. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.30. Zbiórka do puszek na paczki dla ubogich z naszej parafii prowadzona przez parafialny Caritas.

  2. Trwa Wielki Post. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17.45 i  20.00 oraz Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30. Jutrznia od poniedziałku do piątku o 6.00. W kościele i kaplicy są wystawione kosze na jałmużnę postną na paczki dla ubogich rodzin z naszej parafii. Prosimy o artykuły żywnościowe lub ofiary pieniężne do puszki.

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.  

  4. W piątek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najśw. Maryi Panny. W tym dniu można spożywać pokarmy mięsne. O godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia oraz na Wieczór Krzyża Świętego w kościele dolnym: Mszę świętą o 19.15, a po niej Drogę Krzyżową o 20.00.

  5. W  sobotę 20.03.21 r. od godz. 9.00 I spowiedź dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

  6. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje prowadzone przez o. Alberta Oksiędzkiego z zakonu paulinów. Nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy św.  

  7. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać!