OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 7 marca 2021 – III Niedziela Wielkiego Postu

Kategoria: Aktualności,Kościół

 

  1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 w dolnym kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, następne za tydzień. Dziś również spotkanie Kółek Różańcowych o godz. 17.00, zaś nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.30.

  2. Trwa Wielki Post. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17.45 i  20.00 oraz Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30. Jutrznia od poniedziałku do piątku o 6.00. W kościele i kaplicy są wystawione kosze na jałmużnę postną na paczki dla ubogich rodzin z naszej parafii. Prosimy o artykuły żywnościowe lub ofiary pieniężne do puszki. W czasie ostatniej zbiórki na pomoc misjonarzom zebrano kwotę 3.800 zł. Bóg zapłać.

  3. Jutro (w poniedziałek) o godz. 17.30 spotkanie parafialnego Caritasu. W przyszłą niedzielę Caritas przeprowadzi zbiórkę do puszek na pomoc dla ubogich z parafii.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.  

  5. W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia oraz na Wieczór Krzyża Świętego w kościele dolnym: Mszę świętą o 19.15, a po niej Drogę Krzyżową o 20.00.

  6. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać! W pierwsze trzy niedziele Wielkiego Postu w czasie Mszy św. o 10.00 modlimy się w intencjach parafian, których odwiedziliśmy w czasie kolędy; którzy łączyli się z nami duchowo i wszystkich wspierających naszą parafię.