OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28 lutego 2021 – II Niedziela Wielkiego Postu

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

  1. Dziś o godz. 12.30 w dolnym kościele Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św., zaś nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.30. Dzisiejsza zbiórka do puszek jest przeznaczona na pomoc misjonarzom.

  2. Trwa Wielki Post. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17.45 i  20.00 oraz Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30. Jutrznia od poniedziałku do piątku o 6.00. W kościele i kaplicy są wystawione kosze na jałmużnę postną na paczki dla ubogich rodzin z naszej parafii. Prosimy o artykuły żywnościowe lub ofiary pieniężne do puszki.

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.  

  4. W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia oraz na Wieczór Krzyża Świętego w kościele dolnym: Mszę świętą o 19.15, a po niej Drogę Krzyżową i adorację do 21.00. Z racji pierwszego piątku spowiedź rano podczas Mszy świętych, a wieczorem od 17.45.

  5. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o Niepokalanym Sercu NMP o godz. 8.00. W tym dniu kapłani udadzą się z Komunią św. do chorych.

  6. Za tydzień po Mszy św. o 11.00  dolnym kościele spotkanie dla kandydatów do bierzmowania, a o godz. 17.00  kaplicy spotkanie Kółek Różańcowych.

  7. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać! W pierwsze trzy niedziele Wielkiego Postu w czasie Mszy św. o 10.00 modlimy się w intencjach parafian, których odwiedziliśmy w czasie kolędy; którzy łączyli się z nami duchowo i wszystkich wspierających naszą parafię.