OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21 lutego 2021 – I Niedziela Wielkiego Postu

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.30.

  2. W Środę Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post – czas przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W tym czasie ludzie wierzący powstrzymują się od udziału w zabawach, pielęgnują  post piątkowy, podejmują postanowienia wielkopostne, uczestniczą w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W naszej parafii Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.45 i o 20.00, zaś Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.30. Jutrznia od poniedziałku do piątku o 6.00. W kościele i kaplicy są wystawione kosze na jałmużnę postną na paczki dla ubogich rodzin z naszej parafii. Prosimy o artykuły żywnościowe lub ofiary pieniężne do puszki przy figurce św. Antoniego.

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.  

  4. W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia. Msza święta o 19.15 w kościele dolnym, po niej Droga Krzyżowa i adoracja do 21.00.

  5. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na rzecz Dzieła Pomocy Misjonarzom, zaś o godz. 12.30 w dolnym kościele kolejne spotkanie dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.

  6. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać! W czasie Mszy św. o 10.00 modlimy się w intencjach parafian, których odwiedziliśmy w czasie kolędy, tych, którzy łączyli się z nami duchowo i wszystkich wspierających naszą parafię.