OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31 stycznia 2021 – IV Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś – nieszpory o godz. 18.00

  2. We wtorek – święto Ofiarowania Pańskiego, zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej oraz dzień życia konsekrowanego. Dodatkowe msze św. o godz. 9.00, 17.00, 20.00. Podczas każdej Mszy św. Poświęcenie gromnic.

  3. W środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  4. W I piętek miesiąca – spowiedź św. Z rana podczas Mszy św., po południu od godziny 18.00. W tym dniu wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. W kościele dolnym o godz. 19,45 – kolejna konferencja o duchowości chrześcijańskiej wg Prymasa Wyszyńskiego, a po niej adoracja w ciszy i spowiedź do godz. 21.00.

  5. W sobotę zapraszamy na Mszę św. I nabożeństwo o Niepokalanym Sercu NMP – o godz. 8.00. Kapłani w tym dniu udadzą się z Komunią św. Do chorych. Obchodzić będziemy w tym dniu wspomnienie św. Męczenników: Pawła Miki i Towarzyszy.

  6. Za tydzień godz. 12.30 w dolnym kościele – Msza św. Dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I komunii św., a o godz. 17.00 – spotkanie Kółek Różańcowych.

  7. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Miała ona inny charakter niż do tej pory, uwzględniała ograniczenia związane z pandemią, a kapłani chodzili tylko do tych rodzin, które potwierdziły zaproszenie. Serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy przyjmowali kapłanów z wielką życzliwością i serdecznością. Jesteśmy wdzięczni za uwagi dotyczące naszej wspólnoty oraz za ofiary pieniężne, które będą przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Bóg zapłać!

  8. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwa i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii lub przekazywanymi na konto parafialne.

  9. Podczas zbiórki w ubiegłą niedzielę na pomoc dla Chorwacji zebrano kwotę 3500zł. Bóg zapłać!