OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 3 stycznia 2021 – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

  1. Dziś o godz. 17.00 spotkanie Kółek Różańcowych, a nieszpory o godz. 18.00.

  2. W środę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  3. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia o godz. 15.00. Wieczorem w kościele dolnym o 19.45 konferencja o duchowości ks. Prymasa Wyszyńskiego i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do 21.00.

  4. W tym roku kolęda będzie uwzględniać ograniczenia związane z pandemią. Na klatkach w oznaczonym terminie i na określonym terenie będzie wyznaczona data z możliwością kolędy w danym bloku. Odwiedzimy tych parafian, którzy chęć spotkania potwierdzą osobiście, telefonicznie lub przez e-mail. Kolęda będzie prowadzona w reżimie sanitarnym, z możliwością jej odwołania, jeśli będzie taka konieczność.

  5. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.