OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 grudnia 2020 – Niedziela Świętej Rodziny

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.

  2. Jutro Święto św. Młodzianków Męczenników.

  3. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.  

  4. W czwartek 31 grudnia zapraszamy o godz. 17.00 na Mszę św. Podczas niej zostanie złożona informacja o działalności duszpasterskiej i administracyjnej w mijającym roku. Po Mszy św. nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.30, 19.15 i 0.20 ze względu na godzinę policyjną. Nowy Rok rozpoczniemy Mszą św. 1 stycznia o godz. 7.00.

  5. W piątek Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok i dzień modlitw o pokój na świecie. Msze święte jak w niedzielę, nie będzie tylko Mszy św. o 11.00 w dolnym kościele. W tym dniu można zyskać odpust zupełny za śpiew hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”. Jest to również I piątek miesiąca. Spowiedź podczas każdej Mszy św. Z racji uroczystości piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych nie obowiązuje.

  6. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o Niepokalanym Sercu N.M.P. o godz. 8.00. Kapłani w tym dniu udadzą się z Komunią św. do chorych.   

  7. W tym roku kolęda będzie uwzględniać ograniczenia związane z pandemią. Na klatkach w oznaczonym terminie i na określonym terenie będzie wyznaczona data z możliwością kolędy w danym bloku. Odwiedzimy tych parafian, którzy chęć spotkania potwierdzą osobiście, telefonicznie lub przez e-mail. Kolęda będzie prowadzona w reżimie sanitarnym, z możliwością jej odwołania, jeśli będzie taka konieczność.

  8. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.