OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 13 grudnia 2020 – III Niedziela Adwentu

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.

  2. Dziś adwentowy dzień skupienia, nauki głosi o. Redemptorysta. W kolejne dni do środy włącznie zachęcamy do spowiedzi w czasie Mszy św. o godz. 9.00, 17.00, 18.30 i 20.00.

  3. Roraty w Adwencie w dni powszednie o godz. 6.30 dla dorosłych, zaś dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 7.00 w dolnym kościele.

  4. W kruchcie kościoła można zaopatrzyć się w poświęcone opłatki na stół wigilijny. Można już także przynosić artykuły spożywcze na paczki świąteczne  dla ubogich.

  5. Jutro wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i doktora kościoła.

  6. W środę zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę św. o godz. 15.00. Następnie na adorację Najśw. Sakramentu aż do wieczornej Mszy św. i nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.  

  7. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a wieczorem o 19.45 konferencja adwentowa w dolnym kościele i po niej adoracja w ciszy do 21.00.

  8. W tym roku kolęda będzie miała inny charakter ze względu na ograniczenia związane z pandemią. Na klatkach w oznaczonym terminie i na określonym terenie będzie wyznaczona data z możliwością kolędy w danym bloku. Pod wskazany numer telefonu lub e-mail trzeba będzie zgłosić chęć odwiedzin mieszkania. Kolęda będzie prowadzona w reżimie sanitarnym, z możliwością jej odwołania, jeśli będzie taka konieczność. Rozpoczniemy ją po świętach.  

  9. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.