OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 22 listopad 2020 r.

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś o godz. 12.30 w dolnym kościele Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. Po Mszy św. o godz. 13.00 z racji Uroczystości Chrystusa Króla wystawienie Najśw. Sakramentu i litania do Najśw. Serca Pana Jezusa, zaś  nieszpory o godz. 18.00.

  2. Przez cały listopad odprawiane są Msze św. zbiorowe za zmarłych – w dni powszednie o godz. 17.45, zaś w niedzielę o godz. 18.30. Intencje przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

  3. We wtorek wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.  

  5. W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia, zaś o godz. 20.00 na adorację w ciszy do 21.00.

  6. Przypominamy, że przez osiem dowolnych dni listopada można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Można go ofiarować jedynie za zmarłych.

  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Po Mszy św. o 11.00 w kościele dolnym spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Taca z tej niedzieli będzie przeznaczona na seminarium. Można przynosić artykuły spożywcze na paczki świąteczne dla ubogich. Roraty będą odprawiane w dni powszednie o godz. 6.30 dla dorosłych i o godz. 7.00 w kaplicy dla dzieci. Również od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane poświęcone opłatki na stół wigilijny i świece Caritasu. W Adwencie od poniedziałku do piątku zapraszamy na wspólne odmawianie brewiarza. Za tydzień w niedzielę  

  8. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.