OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXIII Niedziela Zwykła – 15 listopada 2020

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.

  2. Przez cały listopad odprawiane są Msze św. zbiorowe za zmarłych – w dni powszednie o godz. 17.45, zaś w niedzielę o godz. 18.30. Intencje przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

  3. Jutro zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę św. o godz. 15.00 oraz adorację Najśw. Sakramentu do godz. 17.45.

  4. We wtorek wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

  6. W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia, zaś o godz. 20.00 na adorację w ciszy do 21.00. Jest to dzień wspomnienia św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, zaś w sobotę wspomnienie Ofiarowania Najśw. Maryi Panny.

  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o 13.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i litania do Najśw. Serca Pana Jezusa. Za tydzień o godz. 12.30 w dolnym kościele Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św.

  8. Przypominamy, że przez osiem dowolnych dni listopada można zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Można go ofiarować jedynie za zmarłych.

  9. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych i intencje Mszy św. na przyszły rok. Chętnych zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej.     

  10. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.