OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXX Niedziela Zwykła – 25 października 2020

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

 

  1. Dziś o godz. 12.30 Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. Nabożeństwo różańcowe o godz. 17.45. Również w ciągu tygodnia zapraszamy na różaniec o tej samej godzinie, zaś we wtorek szczególnie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu Święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

  3. W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia, zaś w godz. 20.00 – 21.00 adoracja w ciszy.

  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Nieszpory o godz. 18.00, zaś o godz. 18.30 Msza zbiorowa za zmarłych. Nie będzie w tym dniu spotkania Kółek Różańcowych.  Od 1 do 8 listopada można codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Można go ofiarować jedynie za zmarłych. Przypominamy też o dodatkowej Mszy św. za zmarłych odprawianej przez cały listopad w dni powszednie o 17.45, a w niedziele i uroczystości o 18.30.

  5. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych i intencje Mszy św. na przyszły rok. Chętnych zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej.     

  6. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.