OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października 2020

Kategoria: Aktualności,Bez kategorii,Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 17.45. Również w ciągu tygodnia zapraszamy na różaniec o tej samej godzinie, zaś we wtorek szczególnie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

  2. Dziś obchodzony jest w całej Polsce Dzień Papieski. Zachęcamy wiernych do włączenia się centralne obchody w Warszawie oraz zbiórkę pieniędzy na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

  3. We wtorek spotkanie kandydatów do bierzmowania o 19.15 w kościele górnym. Tego dnia wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  5. W czwartek wspomnienie św. Teresy z Avili, dziewicy i doktora kościoła.

  6. W piątek zapraszamy o godz.15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Mszę św. połączoną z adoracją Najśw. Sakramentu do godz. 17.45, a także na adorację w ciszy w godz. 20.00-21.00. W tym dniu wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, zaś w sobotę wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

  7. W najbliższą sobotę nasz kleryk Mikołaj Lipski otrzyma sutannę. Polecamy  Go modlitwom wspólnoty parafialnej.

  8. Za tydzień w niedzielę taca na misje. Po Mszy o 11.00 w kościele dolnym spotkanie kandydatów do bierzmowania.

  9. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych i intencje Mszy św. na przyszły rok. Chętnych zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej.     

  10. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.