OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła – 4 października 2020

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania, a o godz. 12.30 w dolnym kościele Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św. O godz. 17.00 spotkanie Kółek Różańcowych, zaś nabożeństwo różańcowe o godz. 17.45. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe każdego dnia o godz. 17.45, zaś we wtorek szczególnie dzieci wraz z rodzicami. Przypominamy o działających w parafii grupach Różańca Rodziców za dzieci, do których można dołączyć, by modlić się za swoje dziecko lub dziecko chrzestne. Bliższych informacji udziela ks. Krystian.

  2. W poniedziałek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Na godz. 20.00 zapraszamy do kościoła dolnego wszystkich, którzy uczestniczyli wiosną w katechezach oraz osoby zainteresowane słuchaniem słowa Bożego i pogłębieniem wiary we wspólnocie chrześcijańskiej.

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.

  4. W piątek zapraszamy do kaplicy o godz.15.00 na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia w kaplicy, a także na adorację w ciszy  w godz. 20.00-21.00.

  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.00 w kościele dolnym spotkanie dla młodzieży z klas ósmych i uczniów szkół średnich zainteresowanych rozpoczęciem przygotowania do sakramentu bierzmowania. Tego dnia będzie obchodzony w całej Polsce Dzień Papieski. Zachęcamy wiernych do włączenia się centralne obchody w Warszawie oraz zbiórkę pieniędzy na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.    

  6. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.