OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela Zwykła – 27 września 2020

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.

  2. W poniedziałek wspomnienie św. Wacława, męczennika, zaś we wtorek Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.  

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie św. Hieronima, Kapłana i Doktora kościoła.

  4. Od czwartku rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.45. W każdy zaś wtorek zapraszamy na różaniec dzieci wraz z rodzicami.  W tym dniu rozpoczniemy przyjmowanie wypominek za zmarłych i intencje Mszy św. na przyszły rok. Chętnych zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej. Jest to dzień wspomnienia św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła.

  5. W piątek zapraszamy na I piątek miesiąca. Spowiedź z rana podczas Mszy św., a po południu od godz. 17.45. Jest to dzień wspomnienia św. Aniołów Stróżów. Od pierwszego piątku października wracają też wieczorne adoracje w kaplicy. Zapraszamy w godz. 20.00-21.00. W pierwsze piątki miesiąca adoracja poprzedzona będą konferencjami pt. „Drogi duchowości według ks. Prymasa Wyszyńskiego”.

  6. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o Niepokalanym Sercu N.M.P. o godz. 8.00. Kapłani i szafarze w tym dniu udadzą się z Komunią św. do chorych.

  7. Za tydzień po Mszy św. o 11.00 w dolnym kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania. Również za tydzień o godz. 12.30 w dolnym kościele Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św., a o godz. 17.00 spotkanie Kółek Różańcowych.    

  8. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.