OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVIII Niedziela Zwykła 2 sierpnia 2020

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś nieszpory o godz. 18.00, zaś o godz.17.00 spotkanie Kółek Różańcowych.

  2. Zgodnie z apelem Episkopatu Polski zachęcamy wiernych do zachowania trzeźwości w miesiącu sierpniu, który jest okresem ważnych wydarzeń w dziejach naszego narodu.

  3. We wtorek wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  5. W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego.  

  6. Od czwartku 6 VIII do piątku 14 VIII zapraszamy codziennie o 18.30 na duchowe pielgrzymowanie na Jasną Górę w łączności z 309. Warszawską Pielgrzymką Pieszą. Będziemy wspólnie przeżywać nowennę przed Wniebowzięciem Matki Bożej, dziękować za opiekę Maryi i powierzać Jej sprawy naszych rodzin, Kościoła i Ojczyzny w stulecie „Cudu nad Wisłą”. Zapraszamy na codzienną Mszę świętą, Apel Jasnogórski i konferencje – te same, które będą głoszone wśród pielgrzymów zmierzających do Częstochowy. W intencjach pielgrzymów duchowych będą też odprawione Msza święte na początek i koniec nowenny.

  7. W piątek z racji I piątku miesiąca spowiedź z rana podczas Mszy św.,  zaś po południu od godz. 18.00. Jest to dzień wspomnienia św. Ignacego Loyoli, kapłana.

  8. W sobotę wspomnienie św. Dominika, kapłana.

  9. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.