Ogłoszenia – 31 maja 2020 – Niedziela Zesłania Ducha św.

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

  1. Dziś nabożeństwo majowe o godz. 17.45. Zapraszamy również w ciągu tygodnia na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.45.

  2. Dzisiaj w Uroczystość Zesłania Ducha św. można uzyskać odpust zupełny za udział w publicznym odśpiewaniu hymnu do „O Stworzycielu Duchu, przyjdź”.

  3. Jutro Święto Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła. Msze św. w tym dniu o godz. 7, 8, 9, 18.30 i 19.15. Także jutro o godz. 18.30 w dolnym kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie św. Męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

  5. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

  6. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź z rana podczas Mszy św. a po południu od godz. 17.45. Jest to dzień wspomnienia św. Bonifacego, biskupa i męczennika.

  7. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o Niepokalanym Sercu N.M.P. o godz. 8.00. Także w tym dniu od godz. 9.00 spowiedź dzieci I Komunijnych, a  księża i szafarze udadzą się z Komunią św. do chorych.

  8. W przyszłą niedzielę Święto Dziękczynienia. Nie będzie w tym dniu zbiórki do puszek. O godz.17.00 spotkanie Kółek Różańcowych.

  9. Przypominamy, że okres Komunii wielkanocnej trwa jeszcze tydzień po Zesłaniu Ducha Świętego aż do Niedzieli Trójcy Przenajświętszej włącznie, czyli w tym roku do 7 czerwca. Zachęcamy do sakramentalnej spowiedzi i komunii św.

  10. Dziękujemy za wspieranie naszej parafii modlitwą i ofiarami składanymi na tacę, przynoszonymi do zakrystii i kancelarii  lub przekazywanymi na konto parafialne. Bóg zapłać.