Ogłoszenia – 29 marca 2020 – V Niedziela Wielkiego Postu

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.30.   

  2. Dziś w  niedzielę miały rozpocząć się w naszej parafii rekolekcje. W związku z panującą pandemią zostały odwołane. Chcąc umożliwić parafianom skorzystanie z sakramentu pojednania będziemy spowiadać przez trzy dni. Każdego dnia dodatkowe Msze święte o  9.00  i 17.00. Spowiedź rano w czasie Mszy świętych i wieczorem od 17.00. do 20.00.

  3. W kościele i kaplicy są wystawione kosze na jałmużnę postną na paczki dla ubogich rodzin z naszej parafii. Prosimy o artykuły żywnościowe lub ofiary pieniężne do puszki. Dziś parafialny Caritas zbiera ofiary do puszek na paczki dla ubogich.  

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  5. W piątek I piątek miesiąca spowiedź z rana podczas Mszy św. zaś po południu od godz. 18.00. W tym dniu Droga Krzyżowa dla osób starszych o godz. 17.45, a dla dorosłych i młodzieży o godz. 19.15, ale tylko w kościele.

  6. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o Niepokalanym Poczęciu N.M.P. o godz. 8.00. W tym dniu księża i szafarze udadzą się z Komunią św. do chorych.