Ogłoszenia – 22 marca 2020 – IV Niedziela Wielkiego Postu

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

 

  1. Droga Krzyżowa w piątek o 17.45 i o 20.00 połączona z adoracją relikwii Krzyża świętego. Gorzkie żale w niedzielę o 17.30.  W kościele i kaplicy są wystawione kosze na jałmużnę postną na paczki dla ubogich rodzin z naszej parafii. Prosimy o artykuły żywnościowe lub ofiary pieniężne do puszki. Za tydzień parafialny Caritas zbiera ofiary do puszek na paczki dla ubogich.  W ramach pomocy rodzinom syryjskim. Które ucierpiały podczas działań wojennych nasz parafialny Caritas przeznaczył kwotę 3000 zł w ramach programu „Rodzina rodzinie”. Podczas ostatniej zbiórki na pomoc naszemu choremu ministrantowi zebrano kwotę 1100 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

  2. W środę odpust w naszej parafii. Uroczysta Msza święta o godz. 18.30. W tym dniu można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego, którego życie jest zagrożone. Deklaracje duchowej adopcji są wyłożone na stoliku pod chórem. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  3. Za tydzień miały rozpocząć się w naszej parafii rekolekcje. W związku z panującą pandemią zostały odwołane. Chcąc umożliwić parafianom skorzystanie z sakramentu pojednania będziemy spowiadać przez trzy dni. Każdego dnia dodatkowe Msze święte o  9.00  i 17.00. Spowiedź rano w czasie Mszy świętych i wieczorem od 17.00. do 20.00.