Ogłoszenia – 02 lutego 2020 – Święto Ofiarowania Pańskiego

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej oraz Dzień Życia Konsekrowanego. O godz. 17.00 spotkanie Kółek Różańcowych,  a nieszpory o godz. 18.00.

  2. Od jutra w naszej parafii rozpocznie się kolejna edycja katechez dla młodzieży i dorosłych. Spotkania w każdy poniedziałek i czwartek o 20.00 w kaplicy. Dla rodziców chcących słuchać katechez zapewniona będzie na miejscu opieka nad dziećmi. Zapraszamy.

  3. W poniedziałek 3 lutego o 19.15 spotkanie Akcji Katolickiej.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, zaś w czwartek wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

  5. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź z rana podczas Mszy św., zaś po południu od godz. 18.00.  Zapraszamy w tym dniu na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia o godz. 15.00. Wieczorem o 20.00  godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu.

  6. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy wszystkim parafianom, którzy przyjmowali kapłanów z wielką życzliwością i serdecznością. Dziękujemy za uwagi dotyczące naszej wspólnoty oraz za ofiary pieniężne, które będą przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Bóg zapłać!