Ogłoszenia – 26 stycznia 2020 – III Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania w dolnym kościele, zaś nieszpory o godz. 18.00.

  2. Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:

Poniedziałek 27.01. ul. Gorlicka 9 i 11

Wtorek 28.01. ul. Mołdawska 5, Staromołdawska i kolęda uzupełniająca

Środa 29.01. kolęda uzupełniająca

Rodziny odwiedzamy w godz. od 10 do 13 oraz od 16.30 do 20.00. Zgłoszenia na kolędę uzupełniającą przyjmujemy w zakrystii i kancelarii.

  1. We wtorek zapraszamy naszych parafian na Mszę św. o godz. 19.00 do Archikatedry Warszawskiej w ramach przygotowań do beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego. Mszy św. będzie przewodniczył Prymas Polski Arcybiskup Wojciech Polak. W sposób szczególny zapraszamy na tę Mszę św. Legion Maryi, Żywy Różaniec  oraz wspólnoty neokatechumenalne,  zwłaszcza pierwszą wspólnotę, która w Archikatedrze odnawiała przyrzeczenia chrzcielne. W tym dniu wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i Doktora Kościoła.

  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  3. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji życia o godz. 15.00. Wieczorem o 19.15 Msza święta w intencji Różańca Rodziców za dzieci, a o godz.  20.00 konferencja i adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

  4. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o Niepokalanym Sercu N.M.P. o godz. 8.00. Kapłani i szafarze w tym dniu udadzą się z Komunią św. do chorych.

  5. Za tydzień Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej oraz Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. W tym dniu o godz. 17.00 spotkanie Kółek Różańcowych.

  6. Od 3 lutego w naszej parafii rozpocznie się kolejna edycja katechez dla młodzieży i dorosłych. Spotkania w każdy poniedziałek i czwartek o 20.00 w kaplicy.

  7. Wolontariusze Fundacji Spełnij Jedno Marzenie bardzo dziękują parafianom, którzy wzięli udział w akcji przygotowania paczek bożonarodzeniowych. Wsparto 277 dzieci z czterech domów dziecka, trzech świetlic socjoterapeutycznych, z ubogich rodzin i dzieci na misji w Barnaul (Rosja). Dziękujemy wszystkim za okazane serce.