Ogłoszenia – 17 listopada 2019 – XXXIII Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś nieszpory o godz.18.00.

  2. Dziś ministranci z naszej parafii zbierają ofiary do puszek na wsparcie rehabilitacji jednego ze swoich kolegów, który walczy o powrót do sprawności po operacji nowotworu. Podczas ubiegłotygodniowej zbiórki zebrano kwotę 4.100 zł. Serdeczne Bóg zapłać. Dziś także wolontariusze akcji „Spełnij jedno marzenie” stoją z listami po każdej Mszy św. Zapraszamy do wzięcia udziału w tej akcji.

  3. Jutro o godz. 17.00 zebranie Zespołu Caritas, a o godz. 17.45 Msza św. za zmarłych wolontariuszy i podopiecznych Caritasu. Jest to dzień wspomnienia bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. Jest to dzień wspomnienia św. Rafała Kalinowskiego, kapłana.

  5. W czwartek wspomnienie Ofiarowania Najśw. Maryi Panny.

  6. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Różaniec w intencji dzieci zagrożonych aborcją o godz. 15.00.  Nie będzie wieczornej adoracji. Jest to dzień wspomnienia św. Cecylii, dziewicy i męczennicy.

  7. W przyszłą niedzielę Niedziela Chrystusa Króla. Po Sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa. Także za tydzień o godz. 12.30 w dolnym kościele kolejna Msza św. dla rodziców i dzieci  przygotowujących się do I Komunii św.

  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę jak i przynoszone do zakrystii na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.