Ogłoszenia – 20 października 2019 – XXIX Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś nabożeństwo różańcowe oraz w ciągu tygodnia o godz. 17.45. W każdą środę w sposób szczególny zapraszamy na różaniec dzieci wraz z rodzicami.

  2. Dziś obchodzimy Niedzielę Misyjną. Podczas każdej Mszy św. modlić się będziemy w intencji misjonarzy i wszystkich głoszących słowo Boże w krajach misyjnych. Taca jest przeznaczona na misje. Także dziś o godz. 17.00 w dolnym kościele kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania.

  3. We wtorek wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.      

  5. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Różaniec w intencji dzieci zagrożonych aborcją o godz. 15.00. Zapraszamy także o godz. 19.15 na Mszę św. w intencji dzieci i rodziców z Różańca Rodziców za dzieci i na adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Jezusa Miłosiernego w godzinach 20.00-22.00.

  6. Za tydzień w niedzielę o godz. 12.30 w dolnym kościele  Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św., zaś o godz. 17.00 spotkanie w dolnym kościele dla rodziców kandydatów do bierzmowania.

  7. Dziękujemy wszystkim, którzy w ubiegłą niedzielę włączyli się w zbiórkę i składali ofiary na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. Zebrano sumę 4.500 zł. Bóg zapłać.

  8. Przyjmujemy na wypominki jednorazowe i roczne oraz na Msze św. zbiorowe za zmarłych odprawiane w listopadzie o godz. 17.45. Można także zamawiać  Msze św. na przyszły rok. Chętnych zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej.

  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę jak i przynoszone do zakrystii na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.