Ogłoszenia – 6 października – XXVII Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś o godz.17.00 spotkanie Kółek Różańcowych, a nabożeństwo różańcowe o godz. 17.45. Również w ciągu tygodnia zapraszamy na różaniec o tej samej godzinie, zaś w każdą środę w sposób szczególny zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

  2. Przyjmujemy na wypominki za zmarłych i intencje Mszy św. na przyszły rok. Chętnych zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej.

  3. Jutro wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej.  

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.    

  5. W piątek na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Różanie w intencji dzieci zagrożonych aborcją o godz. 15.00. Zapraszamy także, zwłaszcza ludzi młodych, na adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Jezusa Miłosiernego w godzinach 20.00-22.00. Na początek krótka konferencja o rozeznawaniu woli Bożej, później adoracja w ciszy i możliwość spowiedzi.

  6. W przyszłą niedzielę obchodzony będzie w całej Polsce Dzień Papieski. Zachęcamy wiernych do włączenia się w centralne obchody w Warszawie oraz w zbiórkę pieniężną na fundusz uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. W tym dniu zbiórka do puszek będzie przeznaczona na ten cel.

  7. 30 września w naszej parafii powstały 4 grupy Różańca Rodziców za dzieci. W zakrystii przyjmujemy zapisy chętnych do powstającej piątej Róży. W intencji zaangażowanych w to dzieło rodziców i dzieci objętych modlitwą w Różańcu Rodziców będzie odprawiana Msza św. w każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 19.15.  

  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę jak i przynoszone do zakrystii na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.