Ogłoszenia – 29 września 2019 – XXVI Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś o godz. 12.30 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Także dziś o godz. 17.00 w dolnym kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas ósmych i szkół średnich mieszkających w naszej parafii. Zainteresowani bierzmowaniem studenci i osoby dorosłe mogą się zgłaszać bezpośrednio do ks. Krystiana. Nieszpory dziś o godz. 18.00.
  2. Dziś także po każdej Mszy św. można dołączyć do powstającej grupy Różańca  Rodziców za Dzieci. W intencji rodziców przystępujących do tej formy modlitwy i dzieci będzie odprawiona Msza św. 30 września o godz. 19.15. Dzieci będą objęte modlitwą od 1 października. Można zgłosić dziecko w każdym wieku, także dorosłe albo swoich chrześniaków. Bliższe informacje w gazetce i w zakrystii.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Hieronima, Kapłana i Doktora Kościoła.
  4. Od wtorku rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.45. W tym dniu rozpoczniemy przyjmowanie wypominek za zmarłych i intencji Mszy św. na przyszły rok. Chętnych zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej. Jest to dzień wspomnienia św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła.  
  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie św. Aniołów Stróżów.    
  6. W piątek zapraszamy na I piątek miesiąca. Spowiedź z rana podczas Mszy św., a  po południu od godz. 1745.  Jest do dzień wspomnienia św. Franciszka z Asyżu. Od najbliższego piątku zapraszamy też, zwłaszcza ludzi młodych, na adorację Najświętszego Sakramentu w kaplicy Jezusa Miłosiernego w godzinach 20.00-22.00. Spotkania rozpoczynać się będą krótkimi konferencjami na temat rozeznawania woli Bożej i podejmowania dobrych decyzji. W czasie adoracji możliwość spowiedzi.
  7. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o Niepokalanym Sercu N.M.P. o godz. 8.00. Kapłani i szafarze w tym dniu udadzą się z Komunią św. do chorych. W tym dniu wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej,  dziewicy.
  8. W dniu 5 października 2019 r. /sobota/ jest planowana pielgrzymka na Świętą Katarzynę i Święty Krzyż. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w zakrystii. Wyjazd jest planowany z przed kościoła o godz. 6.00, zaś powrót ok. godz. 20.00.
  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę jak i przynoszone do zakrystii na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.