Ogłoszenia – 22 września 2019 – XXV Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.

  2. Jutro wspomnienie św. Pio  z Pietrelciny, kapłana.

  3. W środę swoje imieniny będzie obchodził ks. Władysław Grędowski. Życzymy obfitości wszelkich łask Bożych i opieki Matki Bożej w pełnieniu misji kapłańskiej. Msz św. w intencji Solenizanta o godz. 19.15.  W tym dniu nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.    

  4. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji dzieci zagrożonych aborcją o godz. 15.00. W tym dniu wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana, zaś w sobotę wspomnienie św. Wacława, męczennika.

  5. W przyszłą niedzielę w dolnym kościele o godz. 12.30 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Również za tydzień o godz. 17.00 w dolnym kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas ósmych i szkół średnich mieszkających w naszej parafii. Zainteresowani bierzmowaniem studenci i osoby dorosłe mogą się zgłaszać bezpośrednio do ks. Krystiana.

  6. Także za tydzień po każdej Mszy św. będzie można dołączyć do powstającej grupy Różańca  Rodziców za Dzieci. W intencji rodziców przystępujących do tej formy modlitwy i dzieci będzie odprawiona Msza św. 30 września o godz. 19.15. Dzieci będą objęte modlitwą od 1 października. Można zgłosić dziecko w każdym wieku, także dorosłe albo swoich chrześniaków. Bliższe informacje w gazetce.

  7. W dniu 5 października 2019 r. /sobota/ jest planowana pielgrzymka na Świętą Katarzynę i Święty Krzyż. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w zakrystii. 

  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę jak i przynoszone do zakrystii na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.