Ogłoszenia – 15 września 2019 – XXIV Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.

  2. Jutro zapraszamy na Mszę św. i Koronkę o godz. 15, a następnie na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 18.30.  Także jutro o godz. 19.00 w dolnym kościele spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.  W tym dniu wspomnienie świętych męczenników Korneliusza, Papieża i  Cypriana, Biskupa, zaś we wtorek wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, Biskupa.

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu Święto św. Stanisław Kostki patrona młodych ludzi. Dlatego będziemy się modlić w intencji dzieci , młodzieży i wychowawców przez najbliższy tydzień.

  4. W czwartek zapraszamy wszystkich ludzi Dobrej Woli i Modlitwy do wzięcia udziału w Marszu Różańcowym. Msza św. w intencji Kościoła i Ojczyzny o godz. 17.00 w par. św. Jakuba, po której odbędzie się Marsz Różańcowy  ulicami Ochoty. Więcej informacji na plakatach w gablotkach.  

  5. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec w intencji dzieci zagrożonych aborcją o godz. 15.00. W tym dniu wspomnienie św. męczenników Andrzeja i towarzyszy, zaś w sobotę Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

  6. W dniu 5 października 2019 r. /sobota/ jest planowana pielgrzymka na Świętą Katarzynę i Święty Krzyż. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w zakrystii.

  7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę jak i przynoszone do zakrystii na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.