Ogłoszenia – 21 lipca – XVI Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.

  2. Informujemy parafian, że od 1 lipca wprowadziliśmy wakacyjny porządek odprawiania Mszy św. Szczegółowy plan na tablicy informacyjnej przed kościołem. Kancelaria parafialna czynna: we wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 18.00, zaś w sobotę od godz. 10.00 do 11.00.

  3. W dniach 22-23 lipca w naszej parafii odbędzie się jednorazowa zbiórka makulatury w ramach akcji Woda Dla Afryki. Fundacja „Opus Pro Missio” od kilku lat w całej Polsce fundusze otrzymane ze sprzedaży makulatury przeznacza na budowę studni oraz infrastruktury wodociągowej w Afryce. Możemy wspomóc to dzieło oddają zbędną prasę, ulotki, gazety, kartony, książki, opakowania, ścinki i każdy niepotrzebny papier. Kontener będzie stał na dziedzińcu przed kościołem. Przyniesioną makulaturę prosimy wrzucać bezpośrednio do kontenera. Więcej na temat akcji na stronie: www.opuspromissio.pl   

  4. W poniedziałek Święto św. Marii Magdaleny, a we wtorek Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie św. Kingi, dziewicy.

  6. W czwartek Święto św. Jakuba, Apostoła. Jest to także dzień patrona kierowców św. Krzysztofa. Obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych nastąpi w przyszłą niedzielę po Mszach św. o godz. 13.00 i 18.30. Złożone ofiary będą przeznaczone na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.

  7. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i różaniec za dzieci zagrożone aborcją o godz.15.00. W tym dniu wspomnienie św. Joachima i Anny, Rodziców Najśw. Maryi Panny.

  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę jak i przynoszone do zakrystii na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.