Ogłoszenia – 26 maja – VI Niedziela Wielkanocna

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś o godz. 16.30 obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania, a nabożeństwo majowe zaś od soboty na czerwcowe o godz. 17.45.  Zapraszamy również w ciągu tygodnia na nabożeństwa do górnego kościoła o godz. 17.45.

  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej,  Dziewicy.

  3. W piątek Święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny. Wieczorem o 19.30 adoracja z modlitwą o dary Ducha Świętego  i spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

  4. W sobotę zapraszamy na Mszę św. o Niepokalanym Sercu N.M.P. o godz. 8.00.  Księża i szafarze udadzą się z Komunią św. do chorych. Zaś podczas Mszy św. o godz. 18.30 młodzież tutejszej parafii otrzyma z rąk ks. Arcybiskupa Józefa Górzyńskiego sakrament bierzmowania.

  5. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od piątku rozpoczniemy odmawianie Nowenny do Ducha św., którą będziemy odmawiać podczas nabożeństw majowych i czerwcowych. Również w następną niedzielę będą zbierane datki na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Także za tydzień wolontariusze komitetu „Stop Pedofilii” będą zbierać podpisy pod projektem ustawy, która ma na celu ochronę dzieci przed demoralizującą edukacją seksualną według standardów WHO. W celu złożenia ważnego podpisu potrzebny jest numer PESEL. Zachęcamy wszystkich do podpisania się w obronie dzieci przed deprawacją.