Ogłoszenia – 31 marca – IV Niedziela Wielkiego Postu

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne

 

  1. Dziś Gorzkie Żale o godz. 17.30.

  2. Trwa Wielki Post. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17.30 do górnego kościoła i 20.00 do dolnego kościoła połączona z adoracją relikwii Krzyża św. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.30. Również w kościele  i kaplicy są wystawione kosze na jałmużnę postną na paczki dla ubogich rodzin z naszej parafii. Prosimy o artykuły żywnościowe lub ofiary pieniężne do puszki. Dziś nasz parafialny Caritas zbiera do puszek ofiary na paczki dla ubogich  oraz w kruchcie kościoła rozprowadza świece. Dziś także w czasie Mszy św. o godz. 20.00 bracia i siostry z drugiej wspólnoty neokatechumenalnej z naszej parafii będą uroczyście składać wyznanie wiary, następnie 2.04.19 r. o godz. 20.00 w trakcie nieszporów pod przewodnictwem ks. bp. Michała Janochy i we czwartek 4.04 o 20.00.

  3. Od jutra do środy włącznie rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje dla dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej i przedszkoli. Nauki będą głoszone przez ks. Krystiana i ks. Fernando o godz. 10.45 dla klas I –III i 11.45 dla klas IV-VIII. Jutro także o godz. 19.15 kolejne spotkanie Akcji Katolickiej.

  4. We wtorek mija 14 rocznica śmierci św. Jana Pawła II  

  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  6. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź z rana podczas Mszy św. zaś po południu od godz. 17.30. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o Niepokalanym Sercu N.M.P. o godz. 8.00. W tym dniu księża i szafarze udadzą się z Komunią św. do chorych. W tym dniu o godz. 11.00 próba odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

  7. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje prowadzone przez o. Redemptorystę. Nauki rekolekcyjne w niedzielę podczas każdej Mszy św. Szczegółowy program rekolekcji podamy w przyszłą niedzielę. Również za tydzień o godz. 12.30 w dolnym kościele Msza św. dla dzieci i rodziców przygotowujących się do I Komunii św., a o 17.00 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.