Ogłoszenia – 3 lutego – IV Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś o godz. 17.00 spotkanie Kółek Różańcowych,  zaś nieszpory o godz. 18.00.

  2. Jutro w poniedziałek zebranie parafialnego Caritasu o godz. 17.30.

  3. We wtorek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie św. męczenników Pawła Miko i Towarzyszy.

  5. W piątek adoracja w kaplicy od 20.00 do 21.00.

  6. Za tydzień w niedzielę 10 lutego spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania o godz. 17.00. Spotkanie zaś dla samych kandydatów do bierzmowania tydzień później tj. 17 lutego o godz. 17.00.

  7. Od 11 lutego zaczną się w naszej parafii katechezy dla dorosłych i młodzieży. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych słuchaniem Dobrej Nowiny. Katechezy będą odbywały się w poniedziałki i czwartki o godz. 20.00. W czasie ich trwania będzie zapewniona opieka nad dziećmi.

  8. Zwracamy się z prośba o wsparcie rehabilitacji jednego z naszych ministrantów, który walczy o powrót do sprawności po operacji nowotworu. Można to uczynić przez wpłaty na konto lub przekazać 1 % podatku w rozliczeniu rocznym PIT. Bliższe informacje w gazetce oraz  na plakatach w gablotach przy wyjściu z kościoła. Za dwa tygodnie ministranci będą też robili zbiórkę do puszek na pomoc swojemu koledze.