Ogłoszenia – 27 stycznia – III Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś nieszpory o godz. 18.00.

  2. W poniedziałek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, Kapłana i Doktora Kościoła.  

  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  4. W czwartek wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.

  5. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź z rana podczas Mszy św., a po południu od godz. 18.00.

  6. W sobotę 2.02.19 r. Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej oraz Dzień Życia Konsekrowanego. Uroczyste Msze św. o godz. 7, 8, 9, 17.00, 18.30, 20.00. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Jest to także I sobota miesiąca. W tym dniu kapłani i szafarze udadzą się z Komunią św. do chorych.

  7. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 spotkanie Kółek Różańcowych.

  8. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim Parafianom, którzy przyjmowali kapłanów z wielką życzliwością i serdecznością. Dziękujemy za wszystkie uwagi dotyczące naszej wspólnoty oraz za ofiary pieniężne, które będą przeznaczone na dalsze prace remontowe w naszym kościele. Bóg zapłać.

  9. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odeszli:

+ Stanisław Pacurkowski l. 88 zam. ul. Gorlicka 4A.