OGŁOSZENIA – 11 listopada – XXXII Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś nieszpory o godz.18.00.

  2. Dziś Narodowe Święto Niepodległości. Zapraszamy na Mszę św. za Ojczyznę w naszej parafii o godz. 10.00, a także do Świątyni Opatrzności Bożej o godz. 9.00 i koncert o godz. 17.00. Również dziś zapraszamy na godz. 15.00 do naszego kościoła na „Godzinę Wdzięczności” – adorację Najświętszego Sakramentu jako dziękczynienie za dar wolności z prośbę o błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny, Kościoła, Parafii i naszych Rodzin.  

  3. Jutro zapraszamy z racji imienin ks. Witolda Karpowicza na Mszę św. o godz.18.30. Życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej  w życiu osobistym i kapłańskim. Jest to dzień wspomnienia św. Jozafata, biskupa i męczennika.

  4. We wtorek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.       

  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  6. W piątek zapraszamy o godz. 15.00 na Mszę św. i adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 17.45.

  7. W sobotę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.

  8. Za tydzień o godz. 12.30 w dolnym kościele kolejna Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., zaś w poniedziałek o godz. 19.00 zebranie rodziców tych dzieci. Również w tę niedzielę będą zbierane przez nasz parafialny Caritas ofiary na paczki dla ubogich z naszej parafii. Także za tydzień w kruchcie kościoła wolontariusze Młodych Gniewnych w ramach akcji Spełnij Jedno Marzenie będą rozdawali listy św. Mikołaja napisane przez dzieci z domów dziecka, ubogich rodzin i misji. Zachęcamy do udziału w akcji przez realizację marzeń z listu dziecka. Prezenty będzie można złożyć 2.12.18 r. w sali w dolnym kościele. W niedzielę 18.11.18 r. o godz. 17.00 kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania.    

  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, przynoszone do zakrystii i wpłacane na konto na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.