OGŁOSZENIA – 14 października – XXVIII Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś nabożeństwo różańcowe oraz w ciągu tygodnia o godz. 17.45. W każdy zaś wtorek zapraszamy na różaniec dzieci wraz z rodzicami.

  2. Przez całą dzisiejszą niedzielę w naszej parafii goszczą s. Loretanki, które zachęcają nas do odmawiania różańca nie tylko w październiku, ale i w następnych dniach. Zapraszamy także do zapoznania się z propozycjami wydawniczymi Sióstr  w namiocie przed kościołem. Dzisiaj także jest obchodzony w całej Polsce Dzień Papieski. Zachęcamy wiernych do włączenia się w centralne obchody w Warszawie oraz w zbiórkę pieniędzy na fundusz stypendialny dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

  3. Jutro wspomnienie św. Teresy z Avila, Dziewicy i Doktora Kościoła.

  4. We wtorek mija 40 rocznica wyboru Papieża Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00 i adorację Najświętszego Sakramentu aż do nabożeństwa różańcowego. W tym dniu wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.     

  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. Jest to dzień wspomnienia św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

  6. W czwartek Święto św. Łukasza Ewangelisty zaś w piątek wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, kapłana i męczennika.

  7. W sobotę wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana.

  8. Przypominamy, że przyjmujemy już w zakrystii i w kancelarii  intencje mszalne na przyszły rok oraz wypominki jednorazowe i roczne. Zapraszamy.

  9. Chór Magnificat istniejący przy parafii zaprasza wszystkie chętne osoby do śpiewania. Nie jest wymagane wykształcenie muzyczne. Zajęcia odbywają się pod okiem dyrygenta – profesjonalnego muzyka, w każdą środę w godz. 18.00-19.30 w salce nad zakrystią.  

  10. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, przynoszone do zakrystii i wpłacane na konto na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.