OGŁOSZENIA – 30 września – XXVI Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś nieszpory o godz. 18.00. Także dziś o godz. 12.30 w dolnym kościele Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., zaś o godz. 17.30  w dolnym kościele spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.

  2. Od jutra rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe, które będą odprawiane codziennie o godz. 17.45. W każdy wtorek, w sposób szczególny, na różaniec zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Także w tym dniu rozpoczniemy przyjmowanie wypominek za zmarłych i intencji Mszy św. na przyszły rok. Chętnych zapraszamy do zakrystii i kancelarii parafialnej. W tym dniu wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dziewicy i Doktora Kościoła.

  3. Po przerwie wakacyjnej będą kontynuować misję po domach bracia ze wspólnot neokatechumenalnych  z naszej parafii dzieląc się słowem Bożym i doświadczeniem wiary. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i rozmów na tematy religijne.

  4. We wtorek wspomnienie św. Aniołów Stróżów.    

  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  6. W czwartek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

  7. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź z rana podczas Mszy św., a po południu od godz. 17.45. W tym dniu wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

  8. W sobotę zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo o Niepokalanym Sercu N.M.P. o godz. 8.00. Kapłani i szafarze w tym dniu udadzą się z Komunią św. do chorych.

  9. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, przynoszone do zakrystii i wpłacane na konto na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.