OGŁOSZENIA – 23 września – XXV Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś nieszpory o godz. 18.00, zaś o godz. 17.00 w dolnym kościele pierwsze spotkanie spotkanie kandydatów do bierzmowania.

  2. Po przerwie wakacyjnej będą kontynuować misję po domach bracia ze wspólnot neokatechumenalnych  z naszej parafii dzieląc się słowem Bożym i doświadczeniem wiary. Zachęcamy do wspólnej modlitwy i rozmów na tematy religijne.   

  3. We wtorek swoje imieniny będzie obchodził ks. Prał. Władysław Grędowski. Życzymy opieki Matki Bożej i błogosławieństwa Bożego w pełnieniu misji kapłańskiej. Zapraszamy na Msze św. w intencji Solenizanta  w poniedziałek i wtorek o godz. 18.30. W tym dniu wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, kapłana.

  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  5. W czwartek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana, zaś w piątek wspomnienie św. Wacława, męczennika.

  6. W sobotę Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

  7. W przyszłą niedzielę w dolnym kościele o godz. 12.30 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., zaś o godz. 17.30 w dolnym kościele spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania.  

  8. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, przynoszone do zakrystii i wpłacane na konto na cele realizowane w naszej parafii. Bóg zapłać.