OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3 czerwca – IX Niedziela Zwykła

Kategoria: Aktualności,Ogłoszenia Parafialne


  1. Dziś nabożeństwo czerwcowe z procesję o godz. 17.45. Zapraszamy również w ciągu tygodnia na godz. 17.45 do górnego kościoła na nabożeństwa.

  2. Dziś na Polach Wilanowskich obchodzimy Święto Dziękczynienia i tam zapraszamy na Mszę św. o godz.. 12.00. Będzie ona poprzedzona procesją z relikwiami św. Faustyny z Placu Piłsudzkiego do Świątyni Opatrzności o godz. 8.00. Zbiórka do puszek  przed kościołem jest przeznaczona na fundusz budowy Świątyni Opatrzności Bożej.

  3. Jutro wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika. Także w tym dniu o godz. 19.15 kolejna  konferencja biblijna ks. Waldemara Chrostowskiego.

  4. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30. To dzień 77 rocznicy urodzin ks. Prałata Witolda Karpowicza. Życzymy wszelkich łask Bożych i opieki Matki Najświętszej w posłudze kapłańskiej.

  5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała z błogosławieństwem wianków.

  6. W piątek Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe z procesją i odmówieniem aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa o godz. 17.45. Tego dnia można spożywać pokarmy mięsne.

  7. W sobotę w kościołach Archidiecezji Warszawskiej Święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego.

  8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 9.30 zakończenie roku katechetycznego dla dzieci z przedszkoli na terenie naszej parafii. Zapraszamy dzieci z rodzicami i personel przedszkoli.

  9. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odeszli:

+ Romana Wachowicz l.94 zam. ul. Mołdawska 7. Msza św. w miesiąc po śmierci będzie odprawiona 9.06.18 r. o godz. 7.00.

+ Janusz Figarski l.65 zam. ul. Gorlicka 2. Msza św. w miesiąc po śmierci będzie odprawiona 27.06.18 r. o godz. 8.00.