OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 18 lutego – VI Niedziela Zwykła

Kategoria: Bez kategorii,Ogłoszenia Parafialne

  1. Dziś Gorzkie Żale o godz. 17.30.

  2. Dziś o godz. 12.30 w dolnym kościele Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

  3. Jutro w poniedziałek o godz. 19.15 kolejne spotkanie Akcji Katolickiej.

  4. W Środę Popielcową rozpoczęliśmy Wielki Post czas przygotowania do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W tym czasie ludzie wierzący powstrzymują się od udziału w zabawach, pielęgnują post piątkowy, podejmują postanowienia wielkopostne, uczestniczą w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. W naszej parafii Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17.30 i 20.00 zaś Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 17.30. Również w kościele i kaplicy wystawione są kosze na jałmużnę postną na paczki dla ubogich rodzin z naszej parafii. Prosimy o artykuły żywnościowe lub ofiary pieniężne do puszki przy figurce św. Antoniego.

  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  6. W czwartek Święto Katedry Św. Piotra.

  7. Zapraszamy parafian, a szczególnie braci ze wspólnot neokatechumenalnych  na laudesy brewiarzowe od poniedziałku do piątku o godz. 6.00 w kaplicy.

  8. W przyszłą niedzielę ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom.