OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 12 marca 2017 – II Niedziela Wielkiego Postu

Kategoria: Bez kategorii,Ogłoszenia Parafialne

  1. Dziś Gorzkie Żale o godz. 17.30.

  2. Trwa Wielki Post. Zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątek o godz. 17.30 kościół górny i 20.00 do dolnego kościoła. W niedzielę nabożeństwo Gorzkich Żali  o godz. 17.30. Również w kościele i kaplicy wystawione są kosze na jałmużnę postną na paczki dla ubogich rodzin z naszej parafii. Prosimy o artykuły żywnościowe lub ofiary pieniężne do puszki.

  3. Dziś niedziela pomocy misjonarzom w świecie. Zbiórka do puszek jest przeznaczona na ten cel.

  4. Jutro o godz. 19.15 w dolnym kościele konferencja biblijna ks. Waldemara Chrostowskiego.

  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.30.

  6. Od 15 marca w naszej parafii rozpocznie się misja ewangelizacyjna trzeciej wspólnoty neokatechumenalnej. Będą pukali do wszystkich drzwi, by podzielić się doświadczeniem żywego słowa Bożego w swoim życiu i obwieścić każdemu miłość Chrystusa Zmartwychwstałego. Apelujemy o ich przyjęcie, zaproszenie na wspólną modlitwę i podzielenie się doświadczeniem przeżywanej wiary.

  7. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty odeszli:

+ Jerzy Nowak l.71 zam. ul Gorlicka 11. Msza św. w miesiąc po śmierci będzie odprawiona 6.04.17 r. o godz. 19.15.

+ Irena Kozłowska l.81 zam. ul. Baleya 12. Msza św. w miesiąc po śmierci będzie odprawiona 4.04.17 r. o godz. 17.00.

+ Stanisław Zawadzki zam. 1 Sierpnia 28. Msza św. w miesiąc po śmierci będzie odprawiona 3.04.17 r. o godz. 9.00.