Wykład ks. prof. Waldemara Chrostowskiego – 19 października 2015 (audio)

Kategoria: Ogłoszenia Parafialne,Wykłady biblijne

W ostatni poniedziałek 19 października 2015 roku odbyła się w naszej parafii konferencja biblijna otwierająca nowy rok akademicki. Co miesięczne wykłady ks. prof. Waldemara Chrostowskiego odbywają się już na Ochocie od 30 lat. Rozpoczęły się w 1984 roku w parafii Opatrzności Bożej, rok później wystartowały w naszej parafii, przez pewien okres odbywały się równolegle, a od lat dziewięćdziesiątych mamy przyjemność gościć je tylko u nas.

Tegoroczne cykl konferencji biblijnych nosi tytuł:

„Dekalog na nowo odczytany”

Następny wykład odbędzie się jak zwykle w poniedziałek, 16 listopada 2015 roku o godzinie 19:15.

 

Część pierwsza:

 

Część druga:

 

Część trzecia:

 

Część czwarta