XXV NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 września

Kategoria: Ogłoszenia Parafialne

1)     Dziś,  zgodnie z zapowiedzią, prowadzona jest zbiórka do puszek na potrzeby Seminarium Duchownego w Warszawie. Dziękujemy wszystkich ofiarodawcom za składane na ten cel ofiary. Bóg zapłać.

2)     W najbliższy czwartek 25 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.30  z okazji imienin ks. prałata Władysława Grędowskiego.

3)     W następną niedzielę 28 września, w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, o godzinie 15:00 na placach, rogach i skrzyżowaniach ulic pojawią się ludzie, by odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Uczestnicy tej akcji modlić się będą o miłosierdzie dla siebie, bliskich, Ojczyzny, Kościoła i świata, a także w intencjach lokalnych społeczności. Zapraszamy naszych parafian do wzięcia udziału w tej modlitwie pod kapliczką na skrzyżowaniu ulic Racławickiej oraz Żwirki i Wigury.

4)     Zapraszamy młodzież z trzeciej klasy gimnazjalnej, która chce rozpocząć przygotowania do sakramentu bierzmowania. Przypominamy, że chęć udziału w przygotowaniu można zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Pierwsze spotkanie będzie 29 października b.r.

5)     W sobotę 27 września odbędzie się autokarowa pielgrzymka do Sanktuarium MB Loretańskiej w Loretto k/Kamieńczyka oraz do Zuzeli- miejsca urodzin i Chrztu Sł. Bożego Stefana kardynała Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia. Nawiedzimy także miejsce zwycięskiej bitwy warszawskiej 1920 roku w Ossowie. Chętni na wyjazd mogą zapisywać się po Mszach św. w zakrystii lub w godzinach otwarcia w kancelarii parafialnej. Koszt 40 zł. Wyjazd o godz. 8.00 z przed kościoła; powrót ok. 19.00. Zapraszamy.

6)     Informujemy, że dostępna jest strona internetowa naszej Parafii: www.zwiastowaniepanskie.com.pl

7)     W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności:

śp. Krystyna Zglinicka, l.86, zam. ul. Racławicka 142.  Msza św. w miesiąc od śmierci zostanie odprawiona 16 października o godz. 18.30.

       Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…